Projektowanie plakatów

CENA PLAKATU 349 ZŁ


Cena zawiera:

  • 2 projekty
  • 2 poprawki wybranego projektu
  • projekt w formatach: cdr, jpg
  • przekazanie praw majątkowych do projektu
  • projekt dostarczamy na CD
  • termin przedstawienia projektów do 5 dni
  • wystawiamy faktury VAT

DLACZEGO MY?


Stworzenie projektu graficznego plakatu to prawdziwe wyzwanie. Realizacja takiego projektu to prawdziwe pole do popisu dla grafika. Jest to możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami oraz pomysłowością.

Projektowaniem grafiki zajmujemy się już od kilku lat, dlatego też nabyte przez nasz zespół doświadczenie pozwoli nam zrealizować niemalże każdy projekt.

Oferujemy Państwu stworzenie projektu plakatu zgodnego z Państwa oczekiwaniami i wytycznymi. Przygotujemy dla Państwa 2 niezależne projekty, z których wybiorą Państwo ten, który jest dla Państwa najciekawszy. Jeśli wybrany projekt plakatu będzie wymagał poprawek, mają Państwo możliwość naniesienia ich do trzech razy.

Zachęcamy Państwa do prowadzenia kampanii reklamowej za pomocą plakatu. Jest to bardzo skuteczny sposób na przekazanie informacji, ponieważ oddziaływanie obrazem ma dużo większy wpływ na odbiorców, niż działania prowadzone za pomocą innych środków przekazu. Dzięki nieuniknionemu kontaktowi z odbiorcą, plakat ma masowy zasięg oddziaływania, a co za tym idzie jest to bardzo skuteczna forma promocji.

Zapraszamy Państwa do współpracy z nami, ponieważ jesteśmy zespołem, który chętnie podejmie się odważnych projektów oraz dołoży wszelkich starań, aby ich realizacja przebiegała szybko i bezproblemowo.

JAK PRZEBIEGA REALIZACJA1 Kontakt


2 Projektowanie


3 Finalizacja

Klucz do profesjonalnego wizerunku Twojej firmy 698-833-065

PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ

425

Projektów
logo


224

Projektów
Wizytówek


341

Papierów firmowych


136

Innych projektów


NAPISZ DO NAS lub ZADZWOŃ DO NAS