Lifting logo

CENA LIFTINGU LOGO 599 ZŁ


Cena zawiera:

  • 2 projekty odświeżonego logo
  • 3 poprawki wybranego logo
  • logo w formatach” cdr, jpg, png
  • przekazanie praw majątkowych do logotypu
  • projekt logo dostarczamy na CD
  • termin przedstawienia projektów do 7 dni
  • wystawiamy faktury VAT

DLACZEGO MY?


Oferta „Lifting Logo” jest naszą najnowszą ofertą współpracy, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. Bardzo często jest tak, że dana firma jest silnie związana ze swoim logo, dzięki któremu osiągnęła stabilną pozycję na rynku. Dlatego też bardziej skłonna jest je odnowić, niż całkowicie zmienić na nowe.

My doskonale rozumiemy te potrzeby, dlatego też stworzyliśmy usługę „Lifting Logo”. W jej ramach możemy odnowić stare logo, jak również wprowadzić do niego nieco różnorodności. Odświeżona kolorystyka, kształt oraz kilka drobnych modyfikacji z pewnością sprawi, że nadal będzie ono kojarzone z Państwa firmą i przyjmowane przez Klientów za kolejny etap rozwoju firmy.

W pakiecie „Lifting Logo” oferujemy Państwu usługę wykonania 2 projektów graficznych logo, będących niezależnymi propozycjami odświeżenia Państwa dotychczasowego logo. Prace wykonujemy w oparciu o pliki, które nam Państwo przekażecie. Bardzo istotne jest tu to, czy jest to plik źródłowy (.cdr) oraz wykorzystana czcionka, czy tylko będziemy opierać się na pliku .jpg, który nie zawsze gwarantuje szybkie tempo wykonania liftingu.

Po otrzymaniu plików wykonujemy 2 propozycje zmian, a gdy wybierzecie Państwo Waszym zdaniem najlepszą z propozycji, wtedy do wybranego projektu możemy nanieść 3 poprawki zgodnie z Państwa sugestiami. Po zakończeniu wszelkich prac przekazujemy Państwu odświeżone logo na CD oraz prawa majątkowe do projektu graficznego.

Lifting logotypu może być doskonałym pomysłem na sprawienie, aby znowu był on atrakcyjny dla Klientów. Nie zawsze trzeba projektować je od nowa, aby uzyskać pożądany efekt.

JAK PRZEBIEGA REALIZACJA1 Kontakt


2 Projektowanie


3 Finalizacja

Klucz do profesjonalnego wizerunku Twojej firmy 698-833-065

PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ

425

Projektów
logo


224

Projektów
Wizytówek


341

Papierów firmowych


136

Innych projektów


NAPISZ DO NAS lub ZADZWOŃ DO NAS