O firmie

Jesteśmy z Wami już blisko 10 lat


Realizując powierzone nam projekty działamy z zaangażowaniem i pomysłowością, bo projektowanie logo to jedna z naszych najważniejszych usług.

Agencja reklamowa S 90 to zespół ludzi, którzy z pasją tworzą rozwiązania dla biznesu i klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w tworzeniu graficznego wizerunku firm, na który składa się projektowanie logo, wizytówek, ulotek reklamowych, opakowań i etykiet produktów oraz wielu innych projektów graficznych, będących odpowiedzią na Państwa indywidualne potrzeby. W naszym dorobku posiadamy wiele typowych oraz nietypowych realizacji, w których potwierdziliśmy, że można nam powierzyć każde zadanie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty graficzne były realizacją Państwa oczekiwań, a jeśli te oczekiwania nie są bliżej sprecyzowane, podpowiemy, doradzimy, a przede wszystkim zaprezentujemy grafikę stworzoną specjalnie dla Państwa. Każdy z naszych projektów tworzony jest przez grafików, którzy starają się jak najdokładniej zapoznać się z Państwa potrzebami. Jest to bardzo ważne, aby stworzyć grafikę, która będzie skutecznym narzędziem marketingowym.
Doskonale wiemy jak stworzyć logo, aby przyciągało uwagę, zachęcało do podjęcia działania, a przede wszystkim inspirowało i budziło zaufanie. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia projektów graficznych sprawia, że nasze projekty logo wyróżniają się na tle konkurencji pomysłowością, oryginalnością, a przede wszystkim skutecznością w reklamowaniu firm lub ich produktów. Zaufały nam już dziesiątki klientów, z którymi prowadzimy wieloletnią współpracę nie tylko w zakresie projektowania grafiki.

Oprócz projektowania grafiki w zakres naszych usług wchodzi:

  • marketing internetowy, czyli pozycjonowanie stron i prowadzenie kampanii AdWords. Dzisiaj każda firma powinna postawić na reklamę, tym bardziej jeśli jest ona niedroga, a przynosi doskonałe rezultaty. Chętnie opowiemy Państwu na czym polega pozycjonowanie oraz jak wiele można dzięki niemu zyskać.
  • tworzenie stron internetowych, co jest podstawą w budowaniu wizerunku każdej firmy. Profesjonalnie przygotowana strona internetowa to skuteczne narzędzie marketingowe, które może codziennie przynosić wiele korzyści.
Na rynku usług internetowych działamy już blisko 10 lat. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie, co potwierdzają otrzymane referencje. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą na projektowanie grafiki oraz nasze usługi dodatkowe (pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych). Nasza współpraca z pewnością zakończy się sukcesem!

JAK PRZEBIEGA REALIZACJA1 Kontakt


2 Projektowanie


3 Finalizacja

Klucz do profesjonalnego wizerunku Twojej firmy 690 590 011

PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ

425

Projektów
logo


224

Projektów
Wizytówek


341

Papierów firmowych


136

Innych projektów


NAPISZ DO NAS lub ZADZWOŃ DO NAS