O firmie

Jesteśmy z Wami już blisko 10 lat


Realizując powierzone nam projekty działamy z zaangażowaniem i pomysłowością, bo projektowanie logo to jedna z naszych najważniejszych usług.

Agencja reklamowa S 90 to zespół ludzi, którzy z pasją tworzą rozwiązania dla biznesu i klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w tworzeniu graficznego wizerunku firm, na który składa się projektowanie logo, wizytówek, ulotek reklamowych, opakowań i etykiet produktów oraz wielu innych projektów graficznych, będących odpowiedzią na Państwa indywidualne potrzeby. W naszym dorobku posiadamy wiele typowych oraz nietypowych realizacji, w których potwierdziliśmy, że można nam powierzyć każde zadanie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty graficzne były realizacją Państwa oczekiwań, a jeśli te oczekiwania nie są bliżej sprecyzowane, podpowiemy, doradzimy, a przede wszystkim zaprezentujemy grafikę stworzoną specjalnie dla Państwa. Każdy z naszych projektów tworzony jest przez grafików, którzy starają się jak najdokładniej zapoznać się z Państwa potrzebami. Jest to bardzo ważne, aby stworzyć grafikę, która będzie skutecznym narzędziem marketingowym.
Doskonale wiemy jak stworzyć logo, aby przyciągało uwagę, zachęcało do podjęcia działania, a przede wszystkim inspirowało i budziło zaufanie. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia projektów graficznych sprawia, że nasze projekty logo wyróżniają się na tle konkurencji pomysłowością, oryginalnością, a przede wszystkim skutecznością w reklamowaniu firm lub ich produktów. Zaufały nam już dziesiątki klientów, z którymi prowadzimy wieloletnią współpracę nie tylko w zakresie projektowania grafiki.

Oprócz projektowania grafiki w zakres naszych usług wchodzi:

  • marketing internetowy, czyli pozycjonowanie stron i prowadzenie kampanii AdWords. Dzisiaj każda firma powinna postawić na reklamę, tym bardziej jeśli jest ona niedroga, a przynosi doskonałe rezultaty. Chętnie opowiemy Państwu na czym polega pozycjonowanie oraz jak wiele można dzięki niemu zyskać.
  • tworzenie stron internetowych, co jest podstawą w budowaniu wizerunku każdej firmy. Profesjonalnie przygotowana strona internetowa to skuteczne narzędzie marketingowe, które może codziennie przynosić wiele korzyści.
Na rynku usług internetowych działamy już blisko 10 lat. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie, co potwierdzają otrzymane referencje. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą na projektowanie grafiki oraz nasze usługi dodatkowe (pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych). Nasza współpraca z pewnością zakończy się sukcesem!

JAK PRZEBIEGA REALIZACJA1 Kontakt


2 Projektowanie


3 Finalizacja

Klucz do profesjonalnego wizerunku Twojej firmy 698-833-065

PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ

425

Projektów
logo


224

Projektów
Wizytówek


341

Papierów firmowych


136

Innych projektów


NAPISZ DO NAS lub ZADZWOŃ DO NAS