Projektowanie zaproszeń

CENA ZAPROSZENIA 279 ZŁ


Cena zawiera:

  • 2 projekty
  • 2 poprawki wybranego projektu
  • projekt w formatach: cdr, jpg
  • przekazanie praw majątkowych do projektu
  • projekt dostarczamy na CD
  • termin przedstawienia projektów do 5 dni
  • wystawiamy faktury VAT

DLACZEGO MY?


Budowanie wizerunku i spójnej identyfikacji wizualnej firmy, to działanie długofalowe i wymagające zwracania uwagi na szczegóły. Tylko dzięki posiadaniu rozpoznawalnego przez Klientów znaku graficznego jest to możliwe. Ułatwia ono promowanie firmy, jak również tworzenie nowych projektów graficznych z nią związanych.

Do takich projektów zaliczyć można naszą ofertę, jaką jest projektowanie zaproszeń. Dzięki niej każda firma, która prężnie się rozwija oraz odnosi sukcesy, może w sposób profesjonalny i elegancki obchodzić np. jubileusze, świętować sukcesy lub organizować własne eventy. W takich sytuacjach niezbędne będzie posiadanie zaproszeń sygnowanych znakiem firmowym, które możemy dla Państwa stworzyć.

Oferujemy wykonanie projektu graficznego zaproszenia, które będzie tworzyło identyfikację wizualną Państwa firmy oraz będzie doskonałą reklamą. Takie zaproszenie to również wyraz szacunku dla osób zapraszanych i kontrahentów. Oprócz zaproszeń możemy zaproponować Państwu stworzenie projektów graficznych dyplomów oraz podziękowań. One również będą budować markę firmy oraz potwierdzać jej ugruntowaną pozycję na rynku.

Nasza oferta, to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, poszukujących oryginalnych projektów graficznych zaproszeń, stworzonych specjalnie na ważne dla Państwa wydarzenia.

Możemy przygotować projekt: zaproszenia, dyplomu, podziękowania, itd., które będą wykonane zgodnie z Państwa wytycznymi. Taki projekt graficzny to jednocześnie świetna forma podkreślenia ważności danego wydarzenia, jak również pamiątka, która będzie o nim przypominać.

JAK PRZEBIEGA REALIZACJA1 Kontakt


2 Projektowanie


3 Finalizacja

Klucz do profesjonalnego wizerunku Twojej firmy 698-833-065

PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ

425

Projektów
logo


224

Projektów
Wizytówek


341

Papierów firmowych


136

Innych projektów


NAPISZ DO NAS lub ZADZWOŃ DO NAS