Projektowanie kartek

CENA KARTEK 279 ZŁ


Cena zawiera:

  • 2 projekty
  • 2 poprawki wybranego projektu
  • projekt w formatach: cdr, jpg
  • przekazanie praw majątkowych do projektu
  • projekt dostarczamy na CD
  • termin przedstawienia projektów do 5 dni
  • wystawiamy faktury VAT

DLACZEGO MY?


Święta to magiczny czas, wtedy niemal każdy odczuwa tą szczególną atmosferę, która przekłada się na dobre kontakty z innymi. Właśnie ten czas jest najlepszy na składanie życzeń i przesyłanie pozdrowień. Również firmy powinny go wykorzystać i stworzyć dla siebie swoją własną, firmową kartę świąteczną.

Karki świąteczne od wieków są nieodzownym elementem Świąt. Każdy z nas lubi je otrzymywać, jak i wysyłać. Dlatego też dobrze jest, gdy firma praktykuje tą tradycję i w pełni ją kultywuje. Święta Bożego Narodzenia to idealny czas, aby przesłać biznesową kartkę świąteczną do swoich Klientów i Kontrahentów. Ten gest z pewnością wzmocni przyjacielskie stosunki oraz będzie dobrze świadczyć o firmie, jak również każdy Państwa Klient doceni starania firmy i miło będzie o niej myślał.

Firmowa kartka świąteczna charakteryzuje się tym, że oprócz motywów świątecznych umieszcza się na niej logo firmy oraz spersonalizowane życzenia. Dzięki temu każdy Klient będzie mógł poczuć się wyjątkowo, a sama kartka będzie bardzo miłym gestem pamięci skierowanym w jego stronę. Właśnie takie działania wzmocnią pozytywny wizerunek Państwa firmy i dlatego już dzisiaj warto jest pomyśleć o zaprojektowaniu swojej własnej kartki świątecznej.

Nasza agencja reklamy stworzyła dla Państwa specjalną świąteczną ofertę, w której znajduje się usługa projektowania biznesowych kartek świątecznych. Możemy dla Państwa stworzyć indywidualny projekt grafiki świątecznej, który wzbogacony będzie o Państwa firmowe logo oraz życzenia, które chcielibyście w nim zamieścić. Stworzymy grafikę realizującą Państwa pomysł albo sami zaproponujemy ciekawe kompozycje.

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty!

JAK PRZEBIEGA REALIZACJA1 Kontakt


2 Projektowanie


3 Finalizacja

Klucz do profesjonalnego wizerunku Twojej firmy 698-833-065

PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ

425

Projektów
logo


224

Projektów
Wizytówek


341

Papierów firmowych


136

Innych projektów


NAPISZ DO NAS lub ZADZWOŃ DO NAS