Projektowanie etykiet

CENA ETYKIETY, OPAKOWANIA od 279 ZŁ


Cena zawiera:

  • 2 projekty
  • 2 poprawki wybranego projektu
  • projekt w formatach: cdr, jpg
  • przekazanie praw majątkowych do projektu
  • projekt dostarczamy na CD
  • termin przedstawienia projektów do 5 dni
  • wystawiamy faktury VAT

DLACZEGO MY?


Etykieta jest bardzo ważnym produktem reklamowym, który może skutecznie zachęcać do kupna danego produktu. Bardzo istotne jest to, aby projekt etykiety albo opakowania produktu, był dopasowany do jego wielkości oraz typu. Konieczne jest także przeanalizowanie do jakiej grupy odbiorców będzie on kierowany. To właśnie odbiorcy będą sugerować np. jakiej kolorystyki użyć. Zdając sobie sprawę z tego, że projektowanie etykiet wymaga dużej pomysłowości oraz znajomości rynku, postanowiliśmy stworzyć nową usługę, która będzie wykorzystywać nasze doświadczenie w reklamie oraz zamiłowanie do projektowania grafiki.

Oferujemy Państwu naszą usługę projektowania etykiet. Podejmując z nami współpracę możecie być Państwo pewni, że zaprojektujemy ciekawą i przykuwającą uwagę grafikę. W projektowaniu etykiet stawiamy głównie na pomysł, który później realizujemy i rozwijamy. Oczywiście chętnie przygotujemy etykiety, spełniające wszystkie Państwa wymagania, jak również doradzimy i podpowiemy, co warto zmienić, aby etykieta odnosiła lepszy skutek reklamowy.

Dla naszych Klientów przygotowujemy dwa projekty graficzne, z których wybieracie Państwo jeden, nad którym dalej pracujemy. Otrzymujecie Państwo również możliwość naniesienia dwóch poprawek do wybranego projektu. To jest właśnie gwarancją tego, że wykonana przez nas etykieta będzie spełniała wszystkie Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy!

JAK PRZEBIEGA REALIZACJA1 Kontakt


2 Projektowanie


3 Finalizacja

Klucz do profesjonalnego wizerunku Twojej firmy 698-833-065

PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ

425

Projektów
logo


224

Projektów
Wizytówek


341

Papierów firmowych


136

Innych projektów


NAPISZ DO NAS lub ZADZWOŃ DO NAS