Pakiet BIUROWY

Pakiet BIUROWY: 1499 zł netto


Pakiet Biurowy jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą stworzyć dla siebie pełną identyfikację wizualną. Pakiet ten będzie również dobry dla firm, które chcą odświeżyć swój wizerunek i wprowadzić do niego coś nowego.

Pakiet Biurowy to kompleksowe rozwiązanie dla każdej firmy

pakiet miniPakiet Biurowy jest świetnym rozwiązaniem dla firm dopiero rozpoczynających swoją działalność na rynku, jak też i dla tych, które chcą odnowić swój wizerunek. Dzięki rozbudowanemu zestawowi projektów graficznych, Państwa firma będzie świetnie przygotowana do prowadzenia działalności od strony wizerunkowej. Na każdym etapie współpracy z Klientem będziecie mieć Państwo profesjonalnie przygotowane materiały wizerunkowe, dzięki którym będziecie mogli budować świadomość marki na rynku i wśród swoich Klientów.

W oferowanym Pakiecie Biurowym dobraliśmy tak nasze usługi z zakresu projektowania graficznego, aby zapewnić Państwu w pełni kompleksową usługę. Przy jednym zamówieniu otrzymacie Państwo projekty logo, papieru firmowego, wizytówki, koperty oraz stopki e-mail. Oprócz tego gwarantujemy możliwość naniesienia 2 poprawek do wybranych przez Państwa projektów. Dzięki temu oferowana przez nas grafika będzie realizacją Państwa prawdziwych potrzeb.

Wszystkie z projektów wchodzących w skład Pakietu Biurowego przygotowujemy w formatach: cdr, jpg. Jeśli istnieje potrzeba przygotowania grafiki w innym formacie prosimy o zaznaczenie tego w zamówieniu. Nasze projekty otrzymujecie Państwo na płycie CD oraz w formatach gotowych do druku.

Autorskie prawa majątkowe do wykonanej grafiki przekazujemy po zakończeniu prac nad projektami i ich ostatecznej finalizacji.

Każdy projekt powstaje w oparciu o Państwa wytyczne

Nasze projekty graficzne to realizacja Państwa indywidualnych potrzeb. Pracę nad projektami zawsze rozpoczynamy po tym, jak poznamy Państwa upodobania kolorystyczne oraz indywidualne wytyczne. Bierzemy pod uwagę wszelkie Państwa sugestie oraz przedstawione nam oczekiwania do projektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

JAK PRZEBIEGA REALIZACJA



1 Kontakt


2 Projektowanie


3 Finalizacja

Klucz do profesjonalnego wizerunku Twojej firmy 698-833-065

PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ

425

Projektów
logo


224

Projektów
Wizytówek


341

Papierów firmowych


136

Innych projektów


NAPISZ DO NAS lub ZADZWOŃ DO NAS