Pakiet NORMAL

Pakiet NORMAL: 999 zł


Pakiet „Logo NORMAL” jest naszą optymalną ofertą, która odpowiada większości Klientów. Jest to pakiet, który stworzyliśmy z myślą o tych spośród Państwa, którzy chcą wykonać projektowanie logo dla swojej firmy i oczekują od nas kilku pomysłów logotypów, które później możemy wspólnie udoskonalić.

Pakiet z możliwością wyboru najlepszego projektu

Pakiet „Logo NORMAL” jest najodpowiedniejszą propozycją dla Klientów, którzy nie mają pomysłu na projektowanie logo dla firmy albo też nie są zdecydowani, co do ostatecznego jego wyglądu. Pakiet ten zapewnia Państwu możliwość wyboru 1 projektu spośród 3 naszych propozycji. Przedstawiamy Państwu 3 projekty logo, które są niezależnymi propozycjami wyglądu logo.

W pakiecie „Logo NORMAL” mają Państwo możliwość naniesienia 4 poprawek do wybranego wcześniej projektu. Jest to doskonały pakiet dla wszystkich Państwa, którzy nie są do końca przekonani, co do kolorystyki, czy drobnych elementów logo. Możliwość nanoszenia 4 poprawek na projekt logo pozwoli Państwu wybrać ten najbardziej odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

Każde tworzenie logo w pakiecie „Logo NORMAL” przygotowujemy w formatach: cdr, jpg, tiff, png. Istnieje możliwość przygotowania logotypów w formacie, który Państwo zaproponują. Projekt logo dostarczamy zawsze na nośniku CD.

Przekazanie autorskich praw majątkowych do logotypu następuje po realizacji projektu, gdy projekt zostanie ostatecznie sfinalizowany.

Mamy dla Państwa specjalny prezent!

W pakiecie „Logo NORMAL” dostają Państwo od nas w prezencie projekt papieru firmowego! Stworzymy dla Państwa taki projekt, by współgrał i nawiązywał do logotypu, a tym samym, by całość była identyfikacją wizualną Państwa firmy.

JAK PRZEBIEGA REALIZACJA1 Kontakt


2 Projektowanie


3 Finalizacja

Klucz do profesjonalnego wizerunku Twojej firmy 698-833-065

PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ

425

Projektów
logo


224

Projektów
Wizytówek


341

Papierów firmowych


136

Innych projektów


NAPISZ DO NAS lub ZADZWOŃ DO NAS