Pakiet MINI

Pakiet MINI: 599 zł


Pakiet „Logo MINI” jest naszym podstawowym pakietem na stworzenie logotypów. Jest to najtańszy wariant spośród naszych propozycji, który daje możliwość stworzenia profesjonalnego logo przy niskim nakładzie finansowym. Jest to pakiet na projekt logo, który doskonale się sprawdza w przypadku firm, które nie dysponują wysokim budżetem przeznaczonym na reklamę.

Dla kogo jest to najlepszy pakiet?

pakiet miniPakiet „Logo MINI” jest odpowiedni dla Klientów, którzy nie mają własnego pomysłu na logo, jak również i dla tych, którzy chcieliby urzeczywistnić swoją ideę logotypu. W pakiecie tym przygotowujemy 1 projekt logo, dlatego też jest on najodpowiedniejszy dla tych Klientów, którzy nie wymagają kilku wariantów jednego projektu logo.

Pakiet „Logo MINI” jest stworzony również dla tych Klientów, którzy mają już swoje logo, a chcieliby je tylko odświeżyć, czy nadać mu nowocześniejszy wygląd.

pakiet miniPakiet ten obejmuje stworzenie 1 projektu na podstawie wytycznych zgłoszonych przez Klienta. Każde logo przygotowujemy w ścisłym porozumieniu z naszym Klientem, aby zaproponowany przez nas projekt odpowiadał w jak najwyższym stopniu jego oczekiwaniom.

Możecie Państwo wprowadzać swoje poprawki!

W tym pakiecie jest możliwość naniesienia 2 poprawek do zaproponowanego przez nas logo. Każdy projekt przygotowujemy w formatach: cdr, jpg, tiff, png. Możemy na Państwa życzenie przygotować projekty logo dla firm w dowolnym formacie, który przekażemy na nośniku CD. Po sfinalizowaniu realizacji projektu przekazujemy Państwu autorskie prawa majątkowe do logotypu.

JAK PRZEBIEGA REALIZACJA1 Kontakt


2 Projektowanie


3 Finalizacja

Klucz do profesjonalnego wizerunku Twojej firmy 698-833-065

PRZYGOTOWALIŚMY JUŻ

425

Projektów
logo


224

Projektów
Wizytówek


341

Papierów firmowych


136

Innych projektów


NAPISZ DO NAS lub ZADZWOŃ DO NAS